01016D224MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
01016D224MAT2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 01016D224MAT2A
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 01005
Duomenų lapai: 1.01016D224MAT2A.pdf2.01016D224MAT2A.pdf
  • Pranešimas
01016D224MAT2A specifikacijos
Dalies numeris 01016D224MAT2A Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2900075 pcs Duomenų lapas 1.01016D224MAT2A.pdf2.01016D224MAT2A.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 478-9355-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 0.22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 01005 (0402 Metric)
Talpa 0.22µF Programos General Purpose