H3BWH-1006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
H3BWH-1006G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H3BWH-1006G
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas IDC CBL - HHSR10H/AE10G/HHPL10H
Duomenų lapai: 1.H3BWH-1006G.pdf2.H3BWH-1006G.pdf3.H3BWH-1006G.pdf4.H3BWH-1006G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
H3BWH-1006G specifikacijos
Dalies numeris H3BWH-1006G Gamintojas ASSMANN WSW Components
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija - Pikis - jungtis 0.100" (2.54mm)
Pikis - kabelis 0.050" (1.27mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 10 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Strain Relief (Socket); Flange, Polarizing Key (Plug) Išsamus aprašymas 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")