H3BKH-1006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
H3BKH-1006G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H3BKH-1006G
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas IDC CBL - HHSR10H/AE10G/HHPK10H
Duomenų lapai: 1.H3BKH-1006G.pdf2.H3BKH-1006G.pdf3.H3BKH-1006G.pdf4.H3BKH-1006G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
H3BKH-1006G specifikacijos
Dalies numeris H3BKH-1006G Gamintojas ASSMANN WSW Components
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija - Pikis - jungtis 0.100" (2.54mm)
Pikis - kabelis 0.050" (1.27mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 10 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Strain Relief (Socket); Polarizing Key (Plug) Išsamus aprašymas 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")
Susisiekite su Finish Thickness 15.0µin (0.38µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Socket to Plug Spalva Gray, Ribbon
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
H3BH-N8 AC110V S
H3BH-N8 AC110V S
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: RELAY TIME DELAY 12SEC 5A 250V
Sandelyje: 706 pcs
parsisiųsti:
RFQ
H3BG-N8H AC220V
H3BG-N8H AC220V
apibūdinimas: RELAY TIME DELAY 120SEC 5A 250V
Sandelyje: 614 pcs
parsisiųsti:
RFQ
H3BH-N8 AC220V S
H3BH-N8 AC220V S