H3AKH-6006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H3AKH-6006G
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas IDC CABLE - HSC60H/AE60G/HPK60H
Duomenų lapai: 1.H3AKH-6006G.pdf2.H3AKH-6006G.pdf3.H3AKH-6006G.pdf4.H3AKH-6006G.pdf
  • Pranešimas
H3AKH-6006G specifikacijos
Dalies numeris H3AKH-6006G Gamintojas ASSMANN WSW Components
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija - Pikis - jungtis 0.100" (2.54mm)
Pikis - kabelis 0.050" (1.27mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 60 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Polarizing Key Išsamus aprašymas 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")