H3AAH-6006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H3AAH-6006G
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas IDC CABLE - HSC60H/AE60G/HSC60H
Duomenų lapai: 1.H3AAH-6006G.pdf2.H3AAH-6006G.pdf3.H3AAH-6006G.pdf
  • Pranešimas
H3AAH-6006G specifikacijos
Dalies numeris H3AAH-6006G Gamintojas ASSMANN WSW Components
Galimas kiekis 5392 pcs Duomenų lapas 1.H3AAH-6006G.pdf2.H3AAH-6006G.pdf3.H3AAH-6006G.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija - Pikis - jungtis 0.100" (2.54mm)
Pikis - kabelis 0.050" (1.27mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 60 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")