H2MXH-6006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H2MXH-6006G
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas DIP CABLE - HDM60H/AE60G/X
Duomenų lapai: 1.H2MXH-6006G.pdf2.H2MXH-6006G.pdf3.H2MXH-6006G.pdf
  • Pranešimas
H2MXH-6006G specifikacijos
Dalies numeris H2MXH-6006G Gamintojas ASSMANN WSW Components
Galimas kiekis 5281 pcs Duomenų lapas 1.H2MXH-6006G.pdf2.H2MXH-6006G.pdf3.H2MXH-6006G.pdf
Naudojimas Socket (0.1"), Board In Ekranavimas Unshielded
Serija - Pikis - jungtis 0.100" (2.54mm)
Pikis - kabelis 0.050" (1.27mm) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 60 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 60 Position Cable Assembly Rectangular DIP to Cable 0.500' (152.40mm, 6.00")