AWP2-34-7240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-34-7240-T-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWP2-34-7240-T-R
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN SOCKET IDC 34POS W/KEY GOLD
Duomenų lapai: AWP2-34-7240-T-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AWP2-34-7240-T-R specifikacijos
Dalies numeris AWP2-34-7240-T-R Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN SOCKET IDC 34POS W/KEY GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94510 pcs Duomenų lapas AWP2-34-7240-T-R.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis -
Serija - Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Tray
Kiti vardai AWP2347240TR
HTA34H
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 34 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
funkcijos Feed Through Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 34 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Susisiekimo tipas Female Socket