AWP-12-7240-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWP-12-7240-T
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas IDC SOCKET 12POS W/O STR GOLD
Duomenų lapai: AWP-12-7240-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
156 pcs
  • Pranešimas
AWP-12-7240-T specifikacijos
Dalies numeris AWP-12-7240-T Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas IDC SOCKET 12POS W/O STR GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111103 pcs Duomenų lapas AWP-12-7240-T.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis -
Serija - Eilučių tarpas 0.100" (2.54mm)
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Kiti vardai AWP12-7240-T-R
AWP12-7240-T-R-ND
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 12 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Feed Through, Polarizing Key
Tvirtinimo tipas - Išsamus aprašymas 12 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold