AWLP-64/3.2-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWLP-64/3.2-T-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWLP-64/3.2-T-R
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN DIP 64POS .1" X .1" TIN
Duomenų lapai: AWLP-64/3.2-T-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AWLP-64/3.2-T-R specifikacijos
Dalies numeris AWLP-64/3.2-T-R Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN DIP 64POS .1" X .1" TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75085 pcs Duomenų lapas AWLP-64/3.2-T-R.pdf
Vielos matuoklis - Serija -
Eilučių tarpas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Kiti vardai HDM64S Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 64
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Feed Through
Išsamus aprašymas 64 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Gray IDC Through Hole Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Tin Jungties tipas Ribbon Cable, DIP Header
Spalva Gray Kabeliu nutraukimas IDC
Kabelinė pikvika 0.050" (1.27mm) Valdos pusės pikis 0.100" (2.54mm)