AWHW-30A-0102-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW-30A-0102-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWHW-30A-0102-T
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN HEADR R/A LO-PRO 30POS 30AU
Duomenų lapai: AWHW-30A-0102-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
AWHW-30A-0102-T specifikacijos
Dalies numeris AWHW-30A-0102-T Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN HEADR R/A LO-PRO 30POS 30AU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26345 pcs Duomenų lapas AWHW-30A-0102-T.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai AWHW30A-0102
AWHW30A-0102-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.352" (8.95mm)
Izoliacijos spalva Gray Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.124" (3.15mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.224" (5.70mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -