AWHW-10G-0102-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWHW-10G-0102-T
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN HEADER LOW-PRO 10POS 30AU
Duomenų lapai: AWHW-10G-0102-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
280 pcs
  • Pranešimas
AWHW-10G-0102-T specifikacijos
Dalies numeris AWHW-10G-0102-T Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN HEADER LOW-PRO 10POS 30AU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102508 pcs Duomenų lapas AWHW-10G-0102-T.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.354" (9.00mm) Izoliacijos spalva Gray
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Keying Slot
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.130" (3.30mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.224" (5.70mm)