AWH60G-0202-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH60G-0202-IDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWH60G-0202-IDC
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN PIN IDC 60POS W/O MT EAR
Duomenų lapai: AWH60G-0202-IDC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
36 pcs
108 pcs
504 pcs
  • Pranešimas
AWH60G-0202-IDC specifikacijos
Dalies numeris AWH60G-0202-IDC Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN PIN IDC 60POS W/O MT EAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35093 pcs Duomenų lapas AWH60G-0202-IDC.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis -
Serija - Eilučių tarpas 0.100" (2.54mm)
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray