AWH30G-E202-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH30G-E202-IDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWH30G-E202-IDC
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE
Duomenų lapai: AWH30G-E202-IDC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
AWH30G-E202-IDC specifikacijos
Dalies numeris AWH30G-E202-IDC Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42127 pcs Duomenų lapas AWH30G-E202-IDC.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis -
Serija - Eilučių tarpas 0.100" (2.54mm)
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray