AWH30G-0202-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH30G-0202-IDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWH30G-0202-IDC
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN PIN IDC 30POS W/O MT EAR
Duomenų lapai: AWH30G-0202-IDC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
AWH30G-0202-IDC specifikacijos
Dalies numeris AWH30G-0202-IDC Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN PIN IDC 30POS W/O MT EAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23211 pcs Duomenų lapas AWH30G-0202-IDC.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis -
Serija - Eilučių tarpas 0.100" (2.54mm)
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Feed Through, Polarizing Key Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 30 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Susisiekimo tipas Male Pin