AWH-64G-0232-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH-64G-0232-IDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWH-64G-0232-IDC
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN PIN IDC 64POS LONG W/O EAR
Duomenų lapai: AWH-64G-0232-IDC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
36 pcs
  • Pranešimas
AWH-64G-0232-IDC specifikacijos
Dalies numeris AWH-64G-0232-IDC Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN PIN IDC 64POS LONG W/O EAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22369 pcs Duomenų lapas AWH-64G-0232-IDC.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis -
Serija - Eilučių tarpas 0.100" (2.54mm)
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 64
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Feed Through Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks, Long
Išsamus aprašymas 64 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Susisiekimo tipas Male Pin