AWH-30A-0232-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWH-30A-0232-T
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN HEADER 30POS R/A LONG GOLD
Duomenų lapai: AWH-30A-0232-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
AWH-30A-0232-T specifikacijos
Dalies numeris AWH-30A-0232-T Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN HEADER 30POS R/A LONG GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48171 pcs Duomenų lapas AWH-30A-0232-T.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija - Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 30 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.327" (8.30mm) Izoliacijos spalva Gray
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Keying Slot
Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks, Long Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.150" (3.81mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -