AWG28-34/F/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-34/F/300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWG28-34/F/300
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CBL RIBN 34COND 0.050 MULTI 25'
Duomenų lapai: AWG28-34/F/300.pdf
  • Pranešimas
AWG28-34/F/300 specifikacijos
Dalies numeris AWG28-34/F/300 Gamintojas ASSMANN WSW Components
Galimas kiekis 3963 pcs Duomenų lapas AWG28-34/F/300.pdf
Vielos matuoklis 28 AWG Įtampa 300V
Ekranavimas Unshielded Serija AWG
Juostelės plotis 1.700" (43.18mm) Juostelės storis 0.035" (0.89mm)
Reitingai UL Style 2651 Pikis 0.050" (1.27mm)
Kiti vardai AE34M-25 Darbinė temperatūra -10°C ~ 105°C
Dirigentų skaičius 34 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 25.0' (7.62m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva Multiple Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Atsparumas izoliacijai 100 MOhms Pirmasis dirigento ženklas -
funkcijos - Išsamus aprašymas Flat Ribbon Cable Multiple 34 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
Dirigentas Strand 7 Strands / 36 AWG Dirvožemio medžiaga Copper, Tinned