AWG28-20/G-1/300-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-20/G-1/300-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWG28-20/G-1/300-R
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CBL RIBN 20COND 0.039 GRAY 25'
Duomenų lapai: AWG28-20/G-1/300-R.pdf
  • Pranešimas
AWG28-20/G-1/300-R specifikacijos
Dalies numeris AWG28-20/G-1/300-R Gamintojas ASSMANN WSW Components
Galimas kiekis 8991 pcs Duomenų lapas AWG28-20/G-1/300-R.pdf
Vielos matuoklis 28 AWG Įtampa 300V
Ekranavimas Unshielded Serija AWG
Juostelės plotis 0.787" (20.00mm) Juostelės storis 0.035" (0.89mm)
Reitingai UL Style 2651 Pikis 0.039" (1.00mm)
Kiti vardai AE20A-25 Darbinė temperatūra -10°C ~ 105°C
Dirigentų skaičius 20 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 25.0' (7.62m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva Gray Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Atsparumas izoliacijai 100 MOhms Pirmasis dirigento ženklas Red
funkcijos - Išsamus aprašymas Flat Ribbon Cable Gray 20 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
Dirigentas Strand 7 Strands / 36 AWG Dirvožemio medžiaga Copper, Tinned