AWG28-08/G-1/300-R
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWG28-08/G-1/300-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AWG28-08/G-1/300-R
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CBL RIBN 8COND 0.039 GRAY 50'
Duomenų lapai: AWG28-08/G-1/300-R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AWG28-08/G-1/300-R specifikacijos
Dalies numeris AWG28-08/G-1/300-R Gamintojas Assmann WSW Components
Galimas kiekis 7901 pcs Duomenų lapas AWG28-08/G-1/300-R.pdf
Įtampa 28 AWG Naudojimas Unshielded
Ekranavimas 50.0' (15.24m) Skydo tipas 7 Strands / 36 AWG
Serija AWG Juostelės plotis 0.035" (0.89mm)
Grąžinimo nuostolis Poly-Vinyl Chloride (PVC) Reitingai UL Style 2651
Kiti vardai AE08A-50 Darbinė temperatūra -10°C ~ 105°C
Dirigentų skaičius 0.039" (1.00mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas AWG28-08/G-1/300-R Ilgis - pasibaigęs 8
Ilgis - nuimamas ritinys Red Atsparumas izoliacijai 0.315" (8.00mm)
Lytis Flat Cable Pirmasis dirigento ženklas 100 MOhms
funkcijos - Išplėstas aprašymas Flat Ribbon Cable Gray 8 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 50.0' (15.24m)
Dielektrinė medžiaga Copper, Tinned apibūdinimas CBL RIBN 8COND 0.039 GRAY 50'
Dabartinis įvertinimas - Pagrindinė medžiaga Gray
Barelio gylis 300V