AR48-HZL/01-TT
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR48-HZL/01-TT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AR48-HZL/01-TT
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
Duomenų lapai: AR48-HZL/01-TT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AR48-HZL/01-TT specifikacijos
Dalies numeris AR48-HZL/01-TT Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5510 pcs Duomenų lapas AR48-HZL/01-TT.pdf
Įveskite DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Nutraukimo įrašo trukmė -
Nutraukimas Solder Serija -
Pitch - pranešimas 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai AE7311
AR48-HZL/01-T
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Pozicijų arba kaiščių skaičius (tinklelis) 48 (2 x 24)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būsto medžiaga Thermoplastic, Polyester funkcijos Open Frame
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekite su rezistencija 4 mOhm