AR-64-HZL-TT
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR-64-HZL-TT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AR-64-HZL-TT
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN IC DIP SOCKET 64POS TIN
Duomenų lapai: AR-64-HZL-TT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
7 pcs
  • Pranešimas
AR-64-HZL-TT specifikacijos
Dalies numeris AR-64-HZL-TT Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN IC DIP SOCKET 64POS TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20157 pcs Duomenų lapas AR-64-HZL-TT.pdf
Įveskite DIP, 0.9" (22.86mm) Row Spacing Nutraukimo įrašo trukmė -
Nutraukimas Solder Serija -
Pitch - pranešimas 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai AE10176
AR64-HZL-TT-R
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Pozicijų arba kaiščių skaičius (tinklelis) 64 (2 x 32)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
funkcijos Open Frame Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekite su rezistencija 4 mOhm Kontaktai medžiaga - pranešimas Beryllium Copper
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AR-180
AR-180
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: MC MECHANICAL INTERLOCK MC-180A
Sandelyje: 2539 pcs
parsisiųsti: AR-180.pdf
RFQ
8080-1G15
8080-1G15
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN-LEAD
Sandelyje: 11847 pcs
parsisiųsti: 8080-1G15.pdf
RFQ
AR-600
AR-600
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: MC MECHANICAL INTERLOCK MC-500A
Sandelyje: 227 pcs
parsisiųsti: AR-600.pdf
AR-12MW
AR-12MW
Gamintojai: Carlo Gavazzi
apibūdinimas: INTERLOCK KIT W/WIRE
parsisiųsti:
SIP050-1X31-157BLF
SIP050-1X31-157BLF
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN SOCKET SIP 31POS TIN
parsisiųsti: SIP050-1X31-157BLF.pdf
AR-18-HZL/01-TT
AR-18-HZL/01-TT
Gamintojai: ASSMANN WSW Components
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD