AHDF15A-KG-TAXB
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AHDF15A-KG-TAXB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHDF15A-KG-TAXB
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR
Duomenų lapai: 1.AHDF15A-KG-TAXB.pdf2.AHDF15A-KG-TAXB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
AHDF15A-KG-TAXB specifikacijos
Dalies numeris AHDF15A-KG-TAXB Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99016 pcs Duomenų lapas 1.AHDF15A-KG-TAXB.pdf2.AHDF15A-KG-TAXB.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 250V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 1 (DE, E) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Nickel Plated Serija -
Pakuotė Tray Kiti vardai AE11024
AHDF15A-KG-TAXB-R
AHDF15A-KG-TAXB-R-ND
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flanšo funkcija Housing/Shell (4-40) funkcijos Board Lock
Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Brass
Kontaktinė forma - Susisiekite su Finish Thickness Flash
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Jungties stilius D-Sub, High Density Spalva -
Backset Spacing 0.350" (8.89mm)