AFFC-100-07-254-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFFC-100-07-254-11
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas FFC CABLE 1.00MM 7 CONDUCTOR 254
Duomenų lapai: AFFC-100-07-254-11.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
AFFC-100-07-254-11 specifikacijos
Dalies numeris AFFC-100-07-254-11 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas FFC CABLE 1.00MM 7 CONDUCTOR 254 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93097 pcs Duomenų lapas AFFC-100-07-254-11.pdf
Nutraukimo stilius Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serija -
Pikis 0.039" (1.00mm) Dirigentų skaičius 7
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Ilgis - pasibaigęs 0.138" (3.50mm) Ilgis 10.0" (254.0mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 7 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 10.0" (254.0mm)