AFFC-100-06-076-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-100-06-076-11 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFFC-100-06-076-11
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas FFC CABLE 1.00MM 6 CONDUCTOR 76M
Duomenų lapai: AFFC-100-06-076-11.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AFFC-100-06-076-11 specifikacijos
Dalies numeris AFFC-100-06-076-11 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas FFC CABLE 1.00MM 6 CONDUCTOR 76M "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127034 pcs Duomenų lapas AFFC-100-06-076-11.pdf
Nutraukimo stilius Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serija -
Pikis 0.039" (1.00mm) Kiti vardai AE11348
AFFC-100-06-076-11-ND
Dirigentų skaičius 6 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Ilgis - pasibaigęs 0.138" (3.50mm)
Ilgis 3.000" (76.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas 6 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 3.000" (76.20mm) Kabelio tipas FFC, FPC