AFFC-050-40-102-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-050-40-102-11 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFFC-050-40-102-11
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CABLE FFC 40POS 0.50MM 4"
Duomenų lapai: AFFC-050-40-102-11.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AFFC-050-40-102-11 specifikacijos
Dalies numeris AFFC-050-40-102-11 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CABLE FFC 40POS 0.50MM 4" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79109 pcs Duomenų lapas AFFC-050-40-102-11.pdf
Nutraukimo stilius Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serija -
Pikis 0.020" (0.50mm) Kiti vardai AE11342
AFFC-050-40-102-11-ND
Dirigentų skaičius 40 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Ilgis - pasibaigęs 0.138" (3.50mm)
Ilgis 4.000" (101.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas 40 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 4.000" (101.60mm) Kabelio tipas FFC, FPC