AFFC-050-34-153-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFFC-050-34-153-11
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CABLE FFC 34POS 0.50MM 6"
Duomenų lapai: AFFC-050-34-153-11.pdf
  • Pranešimas
AFFC-050-34-153-11 specifikacijos
Dalies numeris AFFC-050-34-153-11 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CABLE FFC 34POS 0.50MM 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42643 pcs Duomenų lapas AFFC-050-34-153-11.pdf
Nutraukimo stilius Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serija -
Pikis 0.020" (0.50mm) Dirigentų skaičius 34
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Ilgis - pasibaigęs 0.138" (3.50mm) Ilgis 6.000" (152.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 34 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 6.000" (152.40mm)