AFFC-050-06-076-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-050-06-076-11 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFFC-050-06-076-11
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CABLE FFC 6POS 0.50MM 3"
Duomenų lapai: AFFC-050-06-076-11.pdf
  • Pranešimas
AFFC-050-06-076-11 specifikacijos
Dalies numeris AFFC-050-06-076-11 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CABLE FFC 6POS 0.50MM 3" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58228 pcs Duomenų lapas AFFC-050-06-076-11.pdf
Nutraukimo stilius Top on Both Sides, Backers on Both Sides Serija -
Pikis 0.020" (0.50mm) Dirigentų skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Ilgis - pasibaigęs 0.138" (3.50mm) Ilgis 3.000" (76.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 6 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 3.000" (76.20mm)