ADS15A-KG-TASB5
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADS15A-KG-TASB5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADS15A-KG-TASB5
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.ADS15A-KG-TASB5.pdf2.ADS15A-KG-TASB5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
35 pcs
70 pcs
105 pcs
280 pcs
525 pcs
  • Pranešimas
ADS15A-KG-TASB5 specifikacijos
Dalies numeris ADS15A-KG-TASB5 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73424 pcs Duomenų lapas 1.ADS15A-KG-TASB5.pdf2.ADS15A-KG-TASB5.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 250V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin Plated Serija -
Pakuotė Tray Kiti vardai ADS15A-KG-TASB5-R
ADS15A-KG-TASB5-R-ND
AE10975
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock (4-40) funkcijos Board Lock, Grounding Indents
Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma - Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Jungties stilius D-Sub Spalva -
Backset Spacing 0.590" (14.99mm)