ACOV-SUB-25MB1
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACOV-SUB-25MB1
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN HOOD D-SUB 25POS MET-PLASTI
Duomenų lapai: ACOV-SUB-25MB1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ACOV-SUB-25MB1 specifikacijos
Dalies numeris ACOV-SUB-25MB1 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN HOOD D-SUB 25POS MET-PLASTI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 24611 pcs Duomenų lapas ACOV-SUB-25MB1.pdf
Ekranavimas Shielded Serija -
Dengimas Nickel over Copper Kiti vardai AE11400
Pozicijų skaičius 25 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiaga Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Techninė įranga Assembly Hardware, Grommets funkcijos Mating Screws 4-40
Išsamus aprašymas 25 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180° Shielded Spalva Silver
Kabelio tipas Round Kabelio išėjimas 180°
Priedų tipas Two Piece Backshell
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ACOV-SUB-15NB23
ACOV-SUB-15NB23
Gamintojai: ASSMANN WSW Components
apibūdinimas: CONN HOOD D-SUB 15POS PLASTIC
Sandelyje: 56503 pcs
parsisiųsti: ACOV-SUB-15NB23.pdf
RFQ
ACOV-SUB-25MB11
ACOV-SUB-25MB11
apibūdinimas: CONN HOOD D-SUB 25POS MET-PLASTI