A-TB750-HA11V
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB750-HA11V
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERMINAL BLOCK
Duomenų lapai: A-TB750-HA11V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
A-TB750-HA11V specifikacijos
Dalies numeris A-TB750-HA11V Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERMINAL BLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53850 pcs Duomenų lapas A-TB750-HA11V.pdf
Laidų nutraukimas Screwless Vielos matuoklis 14-24 AWG
Įtampa 300V Sukimo momentas - varžtas -
Serija A-TB750 Sraigtinis sriegis -
Varžtų medžiaga - dengimas - Pozicijos per lygį 11
Pikis 0.295" (7.50mm) Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 115°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Susitraukimo orientacija Vertical with Board Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga Thermoplastic
funkcijos Interlocking (Side), Lever Actuated Išsamus aprašymas 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
Dabartinis 10A Kontaktinė medžiaga - dengimas Brass