A-TB508-TP17
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB508-TP17
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERMINAL BLOCK
Duomenų lapai: A-TB508-TP17.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
A-TB508-TP17 specifikacijos
Dalies numeris A-TB508-TP17 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERMINAL BLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17067 pcs Duomenų lapas A-TB508-TP17.pdf
Laidų nutraukimas Screw - Rising Cage Clamp Vielos matuoklis 14-22 AWG
Įtampa 300V Sukimo momentas - varžtas -
Serija A-TB508 Sraigtinis sriegis -
Varžtų medžiaga - dengimas - Pozicijos per lygį 17
Pikis 0.200" (5.08mm) Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -33°C ~ 120°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Interlocking (Side) Išsamus aprašymas 17 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
Dabartinis 10A Kontaktinė medžiaga - dengimas Brass - Nickel Plated