A-TB508-TJ05DF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB508-TJ05DF
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERMINAL BLOCK
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
A-TB508-TJ05DF specifikacijos
Dalies numeris A-TB508-TJ05DF Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERMINAL BLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64041 pcs Duomenų lapas
Vielos juostos ilgis - Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG - Įveskite -
Sukimo momentas - varžtas - Nutraukimo stilius -
Serija - Sraigtinis dydis -
Pozicijos per lygį - Kištuko vielos įvedimas -
Pikis - Pakuotė -
Darbinė temperatūra - Pozicijų skaičius -
Lygių skaičius - Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Izoliacijos aukštis - Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga - Antraštės orientacija -
funkcijos - Išsamus aprašymas Terminal Block
Dabartinis - IEC - Susisiekite su lyno ilgiu -
Susisiekite su poravimu - Kontaktinė medžiaga -
Spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A-TB508-TJ06
A-TB508-TJ06
Gamintojai: ASSMANN WSW Components
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM
Sandelyje: 52801 pcs
parsisiųsti:
RFQ
A-TB508-TJ08
A-TB508-TJ08
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM
Sandelyje: 32055 pcs
parsisiųsti:
RFQ
A-TB508-TJ05
A-TB508-TJ05
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM