A-TB508-T905
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB508-T905
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERMINAL BLOCK
Duomenų lapai: A-TB508-T905.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
A-TB508-T905 specifikacijos
Dalies numeris A-TB508-T905 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERMINAL BLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83533 pcs Duomenų lapas A-TB508-T905.pdf
Laidų nutraukimas Screw - Leaf Spring, Wire Guard Vielos matuoklis 14-24 AWG
Įtampa 300V Sukimo momentas - varžtas 0.36 Nm (3.2 Lb-In)
Serija A-TB508 Sraigtinis sriegis M2.6
Varžtų medžiaga - dengimas Steel - Zinc Plated Pozicijos per lygį 5
Pikis 0.200" (5.08mm) Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 115°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Board Edge, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Susitraukimo orientacija Vertical with Board Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga Thermoplastic
funkcijos Interlocking (Side) Išsamus aprašymas 5 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Board Edge, Through Hole
Dabartinis 15A Kontaktinė medžiaga - dengimas -