A-TB500-VG24SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB500-VG24SB
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM
Duomenų lapai: A-TB500-VG24SB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
A-TB500-VG24SB specifikacijos
Dalies numeris A-TB500-VG24SB Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22841 pcs Duomenų lapas A-TB500-VG24SB.pdf
Vielos juostos ilgis 6-7mm Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 14-22 AWG Įtampa - UL 300V
Įveskite Plug for Unshrouded Header Sukimo momentas - varžtas 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Nutraukimo stilius Screw - Leaf Spring, Wire Guard Serija -
Sraigtinis dydis M3 Pozicijos per lygį 24
Kištuko vielos įvedimas 90° Pikis 0.197" (5.00mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 115°C
Pozicijų skaičius 24 Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.575" (14.60mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Thermoplastic
Antraštės orientacija - funkcijos -
Išsamus aprašymas 24 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90° Free Hanging (In-Line) Dabartinis - UL 10A