A-TB500-TP10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB500-TP10
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERMINAL BLOCK
Duomenų lapai: A-TB500-TP10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
A-TB500-TP10 specifikacijos
Dalies numeris A-TB500-TP10 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERMINAL BLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35898 pcs Duomenų lapas A-TB500-TP10.pdf
Laidų nutraukimas Screw - Rising Cage Clamp Vielos matuoklis 12-24 AWG
Įtampa 300V Sukimo momentas - varžtas 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Serija A-TB500 Sraigtinis sriegis M3
Varžtų medžiaga - dengimas Steel - Zinc Plated Pozicijos per lygį 10
Pikis 0.197" (5.00mm) Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 115°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga Thermoplastic
funkcijos Interlocking (Side) Išsamus aprašymas 10 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
Dabartinis 10A Kontaktinė medžiaga - dengimas -