A-TB500-TO24
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB500-TO24
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERMINAL BLOCK
Duomenų lapai: A-TB500-TO24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
A-TB500-TO24 specifikacijos
Dalies numeris A-TB500-TO24 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERMINAL BLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32003 pcs Duomenų lapas A-TB500-TO24.pdf
Laidų nutraukimas Screw - Rising Cage Clamp Vielos matuoklis 16-26 AWG
Įtampa 300V Sukimo momentas - varžtas 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Serija A-TB500 Sraigtinis sriegis M2.5
Varžtų medžiaga - dengimas Steel - Zinc Plated Pozicijos per lygį 24
Pikis 0.197" (5.00mm) Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -30°C ~ 105°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Susitraukimo orientacija Horizontal with Board Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga Thermoplastic
funkcijos Interlocking (Side) Išsamus aprašymas 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
Dabartinis 10A Kontaktinė medžiaga - dengimas Brass