A-TB500-TC06
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB500-TC06
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERMINAL BLOCK
Duomenų lapai: A-TB500-TC06.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
A-TB500-TC06 specifikacijos
Dalies numeris A-TB500-TC06 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERMINAL BLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105321 pcs Duomenų lapas A-TB500-TC06.pdf
Laidų nutraukimas Screw - Leaf Spring, Wire Guard Vielos matuoklis 14-22 AWG
Įtampa 300V Sukimo momentas - varžtas 0.3 Nm (2.6 Lb-In)
Serija A-TB500 Sraigtinis sriegis M2.6
Varžtų medžiaga - dengimas Steel - Zinc Plated Pozicijos per lygį 6
Pikis 0.197" (5.00mm) Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -30°C ~ 105°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Susitraukimo orientacija Horizontal with Board Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga Thermoplastic
funkcijos Interlocking (Side) Išsamus aprašymas 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
Dabartinis 15A Kontaktinė medžiaga - dengimas -