A-TB381-TJ02
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB381-TJ02
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.81MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
A-TB381-TJ02 specifikacijos
Dalies numeris A-TB381-TJ02 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.81MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212131 pcs Duomenų lapas
Vielos juostos ilgis 5-6mm Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16-24 AWG Įtampa - UL 150V
Įveskite Plug, Female Sockets Sukimo momentas - varžtas -
Nutraukimo stilius Screw Serija -
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 2
Kištuko vielos įvedimas 180° Pikis 0.150" (3.81mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 2 Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.437" (11.10mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT)
Antraštės orientacija - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line) Dabartinis - UL 6A