A-TB381-OP06
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB381-OP06
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.81MM
Duomenų lapai: A-TB381-OP06.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
A-TB381-OP06 specifikacijos
Dalies numeris A-TB381-OP06 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.81MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 176651 pcs Duomenų lapas A-TB381-OP06.pdf
Vielos juostos ilgis - Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG - Įtampa - UL 300V
Įveskite Header, Male Pins, Unshrouded Sukimo momentas - varžtas -
Nutraukimo stilius Solder Serija -
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 6
Kištuko vielos įvedimas - Pikis 0.150" (3.81mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 115°C
Pozicijų skaičius 6 Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.079" (2.00mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Thermoplastic
Antraštės orientacija Vertical funkcijos -
Išsamus aprašymas 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole Dabartinis - UL 10A
Dabartinis - IEC - Susisiekite su lyno ilgiu 0.138" (3.50mm)