A-TB350-TH06
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB350-TH06
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 3.5MM
Duomenų lapai: A-TB350-TH06.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
A-TB350-TH06 specifikacijos
Dalies numeris A-TB350-TH06 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 3.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64824 pcs Duomenų lapas A-TB350-TH06.pdf
Vielos juostos ilgis 5-6mm Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16-28 AWG Įtampa - UL 300V
Įveskite Plug for Unshrouded Header Sukimo momentas - varžtas 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Nutraukimo stilius Screw - Leaf Spring, Wire Guard Serija -
Sraigtinis dydis M2 Pozicijos per lygį 6
Kištuko vielos įvedimas 90° Pikis 0.138" (3.50mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 115°C
Pozicijų skaičius 6 Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.402" (10.20mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Thermoplastic
Antraštės orientacija - funkcijos Interlocking (Side)
Išsamus aprašymas 6 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90° Free Hanging (In-Line) Dabartinis - UL 10A