A-TB350-TF02
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-TB350-TF02
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas TERMINAL BLOCK
Duomenų lapai: A-TB350-TF02.pdf
  • Pranešimas
A-TB350-TF02 specifikacijos
Dalies numeris A-TB350-TF02 Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas TERMINAL BLOCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 223239 pcs Duomenų lapas A-TB350-TF02.pdf
Laidų nutraukimas Screw - Leaf Spring, Wire Guard Vielos matuoklis 16-26 AWG
Įtampa 125V Sukimo momentas - varžtas 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Serija A-TB350 Sraigtinis sriegis M2
Varžtų medžiaga - dengimas Steel - Zinc Chromate Pozicijos per lygį 2
Pikis 0.138" (3.50mm) Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 115°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Susitraukimo orientacija Vertical with Board Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga Thermoplastic
funkcijos Interlocking (Side) Išsamus aprašymas 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
Dabartinis 10A Kontaktinė medžiaga - dengimas Brass