A-PC2201-030042-2
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-PC2201-030042-2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-PC2201-030042-2
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CORD SPT-2 18AWG 2 COND 3M
Duomenų lapai: A-PC2201-030042-2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A-PC2201-030042-2 specifikacijos
Dalies numeris A-PC2201-030042-2 Gamintojas ASSMANN WSW Components
Galimas kiekis 38913 pcs Duomenų lapas A-PC2201-030042-2.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Įtampos įvertinimas 300V
Stilius Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) Ekranavimas Unshielded
Serija - Kiti vardai AE10722
APC22010300422
Darbinė temperatūra 105°C Dirigentų skaičius 2