A-HDMI284-19-B-F-02-03-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A-HDMI284-19-B-F-02-03-R
Gamintojas / Gamintojas: ASSMANN WSW Components
Prekės aprašymas CONN HDMI FML 19POS DIP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
A-HDMI284-19-B-F-02-03-R specifikacijos
Dalies numeris A-HDMI284-19-B-F-02-03-R Gamintojas ASSMANN WSW Components
apibūdinimas CONN HDMI FML 19POS DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5188 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Nutraukimas -
Specifikacijos - Ekranavimas -
Korpusas / ekranuojanti medžiaga - Serija -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -
Kontaktų skaičius 19 Montavimo tipas -
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas - Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos spalva -
Apsauga nuo įsilaužimo - Lytis -
funkcijos - Išsamus aprašymas HDMI Connector 19 Position
Dabartinis įvertinimas - Susisiekite su Finish -
Jungties tipas HDMI
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A-HDS 15 LL/Z
A-HDS 15 LL/Z
Gamintojai: ASSMANN WSW Components
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR