SPD127R-473M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-473M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPD127R-473M
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SPD127R-473M specifikacijos
Dalies numeris SPD127R-473M Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36328 pcs Duomenų lapas
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)