S1210-391J
API DelevanAPI Delevan
S1210-391J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S1210-391J
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 390NH 692MA 400 MOHM
Duomenų lapai: S1210-391J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
S1210-391J specifikacijos
Dalies numeris S1210-391J Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 390NH 692MA 400 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 59746 pcs Duomenų lapas S1210-391J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 (3225 Metric) Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ekranavimas Shielded Serija S1210
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai S1210-391J 2000 TR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 25MHz
Induktyvumas 390nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.101" (2.57mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 230MHz Išsamus aprašymas 390nH Shielded Inductor 692mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 400 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 692mA