S1008-333J
API DelevanAPI Delevan
S1008-333J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S1008-333J
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Duomenų lapai: S1008-333J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
S1008-333J specifikacijos
Dalies numeris S1008-333J Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 47039 pcs Duomenų lapas S1008-333J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ekranavimas Shielded Serija S1008
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai S1008-333J 2000 TR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz
Induktyvumas 33µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.095" (2.41mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 12MHz Išsamus aprašymas 33µH Shielded Inductor 125mA 7.4 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 7.4 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 125mA