S1008-272G
API DelevanAPI Delevan
S1008-272G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S1008-272G
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 365MA 850 MOHM
Duomenų lapai: S1008-272G.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
S1008-272G specifikacijos
Dalies numeris S1008-272G Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 365MA 850 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 23074 pcs Duomenų lapas S1008-272G.pdf
Įveskite - Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ekranavimas Shielded Serija S1008
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai S1008-272G 2000 TR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz
Induktyvumas 2.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.095" (2.41mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 55MHz Išsamus aprašymas 2.7µH Shielded Inductor 365mA 850 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 850 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 365mA