S0603-56NH3S
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S0603-56NH3S
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Duomenų lapai: S0603-56NH3S.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
S0603-56NH3S specifikacijos
Dalies numeris S0603-56NH3S Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1345 pcs Duomenų lapas S0603-56NH3S.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±3%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ekranavimas Unshielded Serija S0603
Reitingai - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai S0603-56NH3S 10 BULK Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Alumina Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 200MHz
Induktyvumas 56nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.9GHz Išsamus aprašymas 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC rezistorius (DCR) 340 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 600mA