S0402-4N7J1E
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S0402-4N7J1E
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
Duomenų lapai: S0402-4N7J1E.pdf
  • Pranešimas
S0402-4N7J1E specifikacijos
Dalies numeris S0402-4N7J1E Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6671 pcs Duomenų lapas S0402-4N7J1E.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ekranavimas Unshielded Serija S0402
Reitingai - Q @ Freq 14 @ 250MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai S0402-4N7J1E 10 BULK Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Alumina Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 4.7nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.76mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 4.7GHz Išsamus aprašymas 4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC rezistorius (DCR) 150 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 600mA