S0402-2N2J2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S0402-2N2J2
Gamintojas / Gamintojas: API Delevan
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
Duomenų lapai: S0402-2N2J2.pdf
  • Pranešimas
S0402-2N2J2 specifikacijos
Dalies numeris S0402-2N2J2 Gamintojas API Delevan
apibūdinimas FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11867 pcs Duomenų lapas S0402-2N2J2.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Ekranavimas Unshielded Serija S0402
Reitingai - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai S0402-2N2J2 10 BULK Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Alumina Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 2.2nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.76mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 8.5GHz Išsamus aprašymas 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC rezistorius (DCR) 90 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 950mA
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S0402-2N2J2B
S0402-2N2J2B
Gamintojai: API Delevan
apibūdinimas: FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM